ציוד מכני חקלאי | צור אנד מור - יבואן מרסקות גזם, מיכון למטעים וכרמים, ייצור מיכון חקלאי

ציוד מכני חקלאי

ציוד מכני חקלאי הוא חלק מכלי עבודה של כל חקלאי. גם אם רוב האנשים חושבים שעבודת החקלאות היא פשוטה מאד ועשית רובה בידיים, המציאות אינה קרובה לכך. הציוד אשר משמש את החקלאים מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו בסופו של יום ליהנות מהתוצרת על הצלחת וכדי לעשות עבודה יעילה חשוב שכל חקלאי יתאים לו את הציוד הטוב ביותר לעבודה. אנו יכולים לראות בהתאמת הציוד שני מרכיבים. הראשון הוא הכרות עם שלל הציוד הקיים בשוק והשני הוא התאמה של הציוד עצמו לצרכים של המקום.
כדי להבין במה מדובר ניקח לדוגמה טרקטורים חקלאיים כשיש לדעת מה הם יכולים לעשות, אך יש גם צורך להבין איזה מבין הטרקטורים הקיימים הוא המתאים ביותר לשטח עצמו.

 

איזה ציוד אפשר למצוא בשוק החקלאות

  • ארגזים - ישנם סוגים שונים של ארגזים בתחום החקלאות. חלק מהארגזים מתחברים אל טרקטורים חקלאיים וחלקם מיועדים לעמוד במקום אחד באופן קבוע. ההתאמה של הארגזים צריכה להיות לגודל המקום בו הם יונחו ובהתאם למה שהם צריכים להכיל.
  • סולמות - סולמות ישמשו חקלאים אשר צריכים להגיע לצמחיה בגובה. כדי לרכוש את הסלומות הנכונים יש לבחון מהו גובה העצים וכיצד ישתמשו בסולם.
  • השקיה - מערכות השקיה הן מערכות מורכבות וישנם פריטים רבים בתחום ההשקיה שיכול להיות שתצטרכו כמו למשל טפטפות, צנרת, ברזים מיוחדים ועוד. ההבנה כיצד ההשקיה צריכה לפעול בשטח תאפשר לבחור את הציוד הנכון.
  • גיזום - עבודת הגיזום היא חלק מעבודת החקלאות והיא מחייבת ציוד מקצועי. יש לבחון לפני רכישת הציוד היכן ייעשה בו שימוש ואיזו עוצמה יש להפעיל במקום.
  • מלגזות - בשטחים חקלאיים משתמשים בכלי תחבורה שונים כשאחד מכלי התחבורה הוא מלגזה. המלגזה יכולה להעביר ארגזי סחורה ממקום למקום וחשוב להתאים את היכולות שלה לתוצרת החקלאית במקום וליכולת לנוע באזור.

 

טרקטורים חקלאיים

טרקטורים חקלאיים הם כלי העבודה הפופולריים והמוכרים ביותר בתחום החקלאות. אף על פי שכמעט כל ילד יודע איך נראה טרקטור, לא כולם יודעים אלו סוגי טרקטורים חקלאיים קיימים וכיצד מתאימים לכל אזור, שטח וחקלאי את הטרקטור הנדרש לו.

 

התאמת הציוד הנדרש לכם

לשאלה איזה ציוד מכני חקלאי אתם צריכים אין תשובה אחת וחד משמעית. התשובה היחידה שיכולה להתאים לכל מי שצריך ציוד חקלאי היא שכדאי מאד להתייעץ עם מומחים בתחום אשר יודעים להתאים לכל אחד את הציוד הנדרש לו. המומחים בתחום ישאלו שאלות על העבודה היום יומית, הצרכים השונים וכיצד עבדתם עד היום ובהתאם יסייעו לכם לבחור את הכלים הנכונים ביותר שיעשו את חייכם קלים יותר. כל ציוד חקלאי כולל טרקטורים חקלאיים חייב להתאים למי שעומד להפעיל אותו. גם אם יהיה לכם את הציוד היקר ביותר שלא מתאים לשטח או לדרישות שלכם, לא יהיה לו כל שימוש ולכן כדאי מאד להתייעץ עם המומחים לפני שמבצעים רכישה של הציוד.

יצירת קשר

טלפון : 050-7681044
טלפון : 050-7681044

שדה חובה

יצירת קשר

טלפון : 050-7681044
טלפון : 050-7681044

שדה חובה