מסקלות אבנים Jympa | צור אנד מור - יבואן מרסקות גזם, מיכון למטעים וכרמים, מיכון חקלאי

מסקלות אבנים Jympa

חברת Jympa הינה יצרנית מיכון חקלאי המתמחה במיכון לעבודות אדמה כגון משתתים, מחרשות, דיסקוסים ועוד, עם התמחות מיוחדת בציוד המיועד לסיקול אבנים, כולל מסקלות אבנים נגררות בכמה מידות וגרסאות.

 

דגם DYM Jympa כולל 6 גרסאות במידות שונות, ברוחבי עבודה של 160 עד 240 ס"מ, עם יכולת איסוף אבנים בנפח 1.58 עד 4.20 מ"ק. המסקלות דורשות טרקטורים גוררים בהספקים הנעים מ-65 כ"ס עד 150 כ"ס. משקל המסקלות נע מ-1.6 טון עד 3.3 טון.

 

אופן העבודה של המסקלות פשוט: החלק הקדמי עולה ויורד באופן הידראולי לפי הפעלה של מפעיל הטרקטור הגורר, וחודר אל הקרקע לעומק הרצוי. חלק זה עשוי קורות אורכיות מאסיביות ה"אוספות" את האבנים מעל לפני הקרקע או בתוכה (בהתאם לעומק החדירה) כאשר התנועה לפנים מעלה את האבנים על אותן קורות, המתפקדות כמעין רשת, ומותירות עליהן את האבנים ללא האדמה. כאשר נאגרות מספיק אבנים על החלק הקדמי, ניתן להרימו לגמרי, כך שהאבנים שנאספו מופלות אל מיכל האגירה המותקן בחלק האחורי של המסקלת. לאחר שמיכל האגירה מתמלא, ניתן להרימו ולהפכו באמצעות מנגנון הידראולי במטרה לרוקן את האבנים ולהמשיך בסיקול.

 

הרעיון של המסקלת הוא כמובן הוצאת האבנים מהשטח, לטובת הכשרתו לעיבודים השונים. איסוף האבנים נועד לשפר את תנאי העיבוד של החקלאי וצמצום הנזקים לציוד העיבודים, הנובעים כתוצאה מהימצאות אבנים באדמה, הקטנת הטלטלות של הציוד החקלאי הנוסע על האבנים ומזעור הפגיעה בפרי המוצא מהשטח כתוצאה מאותן הטלטלות. פעולת המסקלת  מקטינה באופן משמעותי את הבלאי למיכון הנוסע במטעים ובכרמים, ובנוסף מטייבת את הקרקע והאדמה לטובת הגידולים ונוחות העיבוד.

יצירת קשר

טלפון : 050-7681044
טלפון : 050-7681044

שדה חובה

יצירת קשר

טלפון : 050-7681044
טלפון : 050-7681044

שדה חובה