מהם השימושים של פרופילי אלומניום בבנית חממות | צור אנד מור - יבואן מרסקות גזם, מיכון למטעים וכרמים, ייצור מיכון חקלאי

מהם השימושים של פרופילי אלומניום בבנית חממות

אלומיניום הוא חומר מתכתי בעל תכונות שונות כמו עמידות, יכולת התנגדות לקורוזיה ונוחות בשימוש. האלומיניום משמש אותנו ביום יום ביותר מקומות מכפי שאנחנו יכולים לחשוב ועם זאת כדאי להכיר אותו כשרוצים לשדרג את הסביבה שלנו. למרות שכל אחד יכול למצוא עצמו חשוף לשימושים שונים של אלומניום בסביבה שלו, לא כל אחד מודע לחומר, ליתרונות שלו וכמה הוא חשוב לנו ביום יום. אנו יכולים לראות היום שימוש של פרופיל אלומיניום בבתים, במבנים ציבוריים, במרחבי העיר וגם בבניית חממות.

 

מדוע משתמשים באלומיניום בחקלאות

אלומיניום הוא חומר נוח לעבודה, קל יחסית וחומר שאינו עובר קורוזיה (כלומר אינו מחליד). כל אלה נותנים לו את המקום הראוי לו. האלומיניום הוא אינו החומר הזול ביותר מבין כל המתכות הקיימות אך הוא נותן תשואה יפה מאד למחיר שלו ואנו יכולים לראות מבנים שונים או חממות שמשולבים בהם אלומניום שמחזיק מעמד שנים רבות. כלומר, גם אם המחיר הראשוני של פרופיל אלומיניום יקר יותר מברזל, תוך זמן קצר הוא מחזיר את ההשקעה שבו כיוון שהוא אינו נהרס, הוא כמעט שלא דורש תחזוקה והוא יכול ליצור כל צורה שרוצים ממנו בעזרת בנייה נכונה.

 

כיצד משתמשים בפרופיל אלומניום בחממות

שימוש של פרופיל אלומיניום בלגי בחממות הוא שימוש חכם מאד ומאפשר לחקלאים לבנות פעם אחת את החממה ולטפל רק בתוצרת החקלאית בלי לדאוג למבנה מסביב. הפרופיל אשר עשוי מאלומיניום אינו רגיש למים, ללחות והוא אינו מושפע מהשמש ולכן הוא נותן תוצאה טובה לאורך זמן. השימוש עצמו בפרופילים נעשה בבניית החממות כאשר לפני שמחליטים איך להשתמש בפרופילים יש לבחון את התכנון של המקום. חשוב לדעת כי ישנן חממות גדולות וחממות קטנות וכן חממות עם דרישות מיוחדות. כל דרישה שיש במקום היא אפשרית אם רק מגדירים אותה מראש ואם רק יודעים מהן המגבלות של המקום. העבודה בפועל עם פרופילים האלומיניום מורכבת ממספר שלבים:

  • תכנון מדויק של החממה בהתחשב בכל הצרכים השונים שלה.
  • הזמנת חומר לשטח ביום המיועד לעבודה.
  • בניית החממה כאשר יש להתחשב בכך שישנן מגבלות שעשויות לעלות כיוון שמדובר בשטח חקלאי ולא בשטח ישר.

 

שימושים נוספים לפרופילים

פרופיל אלומניום יכול לשמש לצרכים שונים במרחב הציבורי ובמרחב החקלאי. כיוון שהאלומיניום אינו מחליד והוא נותן עוצמה גבוהה לעומת המשקל שלו, אפשר לבצע איתו עבודות רבות. באמצעות הפרופילים אפשר לגדר שטחים, לבצע הפרדות של שטחים חקלאיים בתוך השטח, ליצור חממות ואפילו מבני מנוחה לחקלאים או סככות להגנה על הסחורה החקלאית כדי שלא תיהרס בשמש לאחר הקטיף. לכל צורך חקלאי אפשר למצוא מענה אם רק מקפידים על תכנון מוקדם וביצוע נכון ומקצועי של העבודה בשטח כאשר תמיד כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום זה.

יצירת קשר

טלפון : 050-7681044
טלפון : 050-7681044

שדה חובה

יצירת קשר

טלפון : 050-7681044
טלפון : 050-7681044

שדה חובה