מאמרים | צור אנד מור - יבואן מרסקות גזם, מיכון למטעים וכרמים, ייצור מיכון חקלאי

מאמרים

גשמים והצפות - חגיגה לחקלאות

עוד חורף מגיע לו לאיטו ושוב רבים מאיתנו מוצאים את עצמם במצבים לא נעימים כלל וכלל. הגשמים הרבים שפוקדים אותנו גורמים לנזקים רבים באזורים מסוימים בארץ, כאשר הדבר חוזר על עצמו מידי שנה. בדרך כלל האזורים הנמוכים בערים הם אלה אשר סובלים מנזקי ההצפות.

 

חקלאות מודרנית

החקלאות היא אחד מתחומי העיסוק הקדומים ביותר של בני האדם, והיא קדומה עוד יותר מכל תיעוד כתוב של האדם. הסיבה לכך היא ברורה - במשך שנים רבות, החקלאות הייתה תעשיית החיים – שכן בחברות מוקדמות יותר גידול חקלאי לשימוש אישי היה הכרחי לקיום.

 

חשיבות של כלי עבודה איכותיים

החלטתם, בשעה טובה, לרכוש כלי עבודה. אין לכם ספק שתשתמשו בהם תקופה ארוכה, אולי אפילו עשרות שנים, ולמגוון רחב של צרכים. אלא שלא כל רכישה של כלי עבודה אכן תאפשר זאת. כיום, בין המגוון הרחב של כלים המוצעים על ידי גורמים בתחום, ניתן למצוא כאלה איכותיים יותר ופחות. אז למה חשוב לא להתפשר בבחירת כלי העבודה?

 

כיצד לשמור על בטיחות בעבודה

העבודה היא חלק מהחיים של כולנו. אך על מנת שנמשיך ונוכל לעבוד בה וגם לנהל את חיינו כרגיל, עלינו לשמור על עצמנו בכל דקה משעות היום כל זאת על מנת לשמור על הבטיחות ובסוף היום לחזור הביתה בשלום.

 

מהם השימושים של פרופילי אלומניום בבנית חממות

לכל צורך חקלאי אפשר למצוא מענה אם רק מקפידים על תכנון מוקדם וביצוע נכון ומקצועי של העבודה בשטח כאשר תמיד כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום זה.

 

מתכות שמשתמשים בהן לתעשיית החקלאות

תעשיית החקלאות היא אחת מהתעשיות היותר מסובכות, בישראל ובעולם. המוני מכשירים בהם משתמשים, גם אם לא תמיד הם מהמסובכים ביותר, מכשור מסוכן ובעיקר הסתמכות על גורמי הטבע, כל אלה מובילים לכך שתעשייה זו מורכבת מהרבה יותר מדי גורמים בהם היא תלויה.

 

ציוד חקלאי

בימי קדם חקלאות הייתה מבוססת בעיקר על עבודת כפיים, אבל עם השנים היא הלכה והשתכללה והמין האנושי השכיל ליצור שלל כלים וציוד חקלאי מגוון אחר, כשלמעשה הצורך לייעל את החקלאות הביא להמצאות רבות שמשמשות גם בתחומים אחרים ובאופן כללי התמורות בתחום זה הולידו שינויים חברתיים רבים.

 

ציוד חקלאי להרכבה על טרקטורים

טרקטור הוא למעשה כלי רכב המיועד לעבודות שטח מגוונות החל מעבודות בענף החקלאות דרך עבודות בנייה שונות, עבודות תשתית מגוונות וכדומה. טרקטור משמש ככלי רכב שעליו מתקינים ציוד לצרכים שונים, ובאמצעותו ניתן גם לגרור ציוד או אביזרים נוספים. גם הטרקטור כשלעצמו אינו דבר אחיד, וישנם טרקטורים מסוגים שונים ובגדלים שונים לצרכים מגוונים, החל מטרקטורים קטנים לצרכי גיזום דשא, ועד לטרקטורים ענקיים המשמשים לחפירת תעלות רחבות, ולהעברת מטענים כבדים ממקום למקום.

 

ציוד מכני חקלאי

ציוד מכני חקלאי הוא חלק מכלי עבודה של כל חקלאי. גם אם רוב האנשים חושבים שעבודת החקלאות היא פשוטה מאד ועשית רובה בידיים, המציאות אינה קרובה לכך. הציוד אשר משמש את החקלאים מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו בסופו של יום ליהנות מהתוצרת על הצלחת וכדי לעשות עבודה יעילה חשוב שכל חקלאי יתאים לו את הציוד הטוב ביותר לעבודה.

 

שימוש במלגזות שדה בחקלאות

בחירת מלגזות שדה מתוך מבחר המלגזות הקיים צריכה לענות על הדרישות של השדה עצמו. כל אחד שמבצע רכישה של מלגזה חייב להביא בחשבון למה היא תשמש ואלו משקלים היא תרים.

 

שימושים בבוכנות הידראוליות בתעשיית החקלאות

מכונות חקלאיות המשתמשות במכשירים הידראוליים ופנאומטיים נפוצים בכל רחבי העולם. מכונות אלו שייכות לקטגוריה של ציוד מכני הנדסי.

 

שיפוץ בעזרת כלים כבדים

בימים בהם שיפוץ הוא דבר נפוץ, זה רק טבעי שאנשים רבים ינסו להפחית בעלויות באמצעות תיקונים שונים אותם הם יבצעו בבית בכוחות עצמם. רבים וטובים כבר החליטו לצבוע את הדירה לגמרי לבד, לטפל בצנרת של הבית או בתאורה של העסק.

יצירת קשר

טלפון : 050-7681044
טלפון : 050-7681044

שדה חובה

יצירת קשר

טלפון : 050-7681044
טלפון : 050-7681044

שדה חובה